TÜRK BİRLİĞİ BAKANLIĞI KURULSUN! - turkiyedehaber.com

TÜRK BİRLİĞİ BAKANLIĞI KURULSUN!

.

Bu haber 29.12.2017 13:50:44 tarihinde eklenmiş ve 1489 kişi tarafından okunmuştur.

TÜRK BİRLİĞİ BAKANLIĞI KURULSUN!


TURAN ELİ TÜRKMEN MUHACİRLERLE YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ bünyesinde oluşturulan TÜRK BİRLİĞİ HAREKETİ, https://www.change.org/p/turan-eli-derneği-türk-birliği-bakanliği-kurulsun adresinde bir imza kampanyası düzenledi.
TURAN ELİ Derneği Genel Başkanı İsmail Ethem Taboru yaptığı açıklamada, “Dünyada bu gün itibarıyla 5 büyük güç bulunuyor. Bunlar Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Birliği, Arap Birliği, Afrika Birliği ve Bağımsız Devletler Topluluğu (RUS BİRLİĞİ). Bunların çoğu Emperyalist sömürgeci - Dine dayalı birliklerdir. 
Diğer birliklerin aksine, TÜRK BİRLİĞİ ise Tarihi, Kültürü, Dili, Milliyeti bir olan, Ortak Alfabe ve ortak Para birimine sahip, Sosyal, Siyasi, Askeri ortaklık esasına dayalı bir birlikteliktir.
Yedi bağımsız Türk Devletinin, TÜRK BİRLİĞİ’ni kurma çalışmalarının hızlanması ve bu birliğin gerçekleşmesi için TÜRK BİRLİĞİ BAKANLIĞI kurulmalıdır.
Bu konuda TURAN ELİ DERNEĞİ, TÜRK BİRLİĞİ HAREKETİ olarak bu  isteğin gerçekleşmesi için, https://www.change.org/p/turan-eli-derneği-türk-birliği-bakanliği-kurulsun adresinde kampanya başlattık. 
Vatan Her Evladını Göreve Çağırıyor!.. Avrupa Birliği Bakanlığımız var da neden TÜRK BİRLİĞİ BAKANLIĞI’MIZ YOK? Kampanyaya katılıp imzalamanızı özellikle rica ediyorum” dedi.

Ali Oduncu
TÜRK BİRLİĞİ BAKANLIĞI KURULSUN!
YORUMLAR
Bu habere henüz yorum yazılmamış
 
YORUM EKLE
  TÜM YORUMLAR
Gündem kategorisindeki diğer haberler
 
 
Köşe Yazarları
Geri
İleri
 
Spor
Olimpik Anneler’de Gurur Tablosu: 1 Ayda 8 Madalya Sokaklarda Satranç Var 2017 Türkiye Ralli Şampiyonasının 5’inci Yarışı İçin Nefesler Tutuldu Türkiye’deki Lisanslı Kadın Seyis Sayısı Artıyor İzmirli Sporseverler Decathlon Bisiklet Turunda Buluşuyor
Sağlık
Sağlıklı Bir Ramazan İçin, Süt İçin Eczacılara Sertifikalı Temel İlk Yardım Eğitimi Tiyatro Terapisiyle Şizofreni Hastalarını Hayata Bağladı Kadir Has Üstün Başarı Ödülü Prof. Dr. Mehmet Toner’in Yeryüzü Doktorları Gazze’ye Bir Kez Daha Yardım Elini Uzattı
Kültür Sanat
Bir Usta Bin Usta Projesi’nde Mahkûmların Dokuduğu Halılar Sergilendi Nadir Avcan Tiyatro Sanatçılarından Eğitim Aldı Ünlü Yazar Manguel Konya’daydı Helen Fielding Romanını Yazdı, Kimse Yok Mu Gerçekleştiriyor TED Konya Kolejinde Çocuklarımız Tanıyalım Semineri
Gündem
Ganalı Öğrenciler Veda Etti TED Kolejinde Cumhuriyet Coşkusu Büyüledi Kadın Muhtardan Başkan Tutal'a Ziyaret Köy Enstitüleri Toplumsal Ve Ekonomik Kalkınmaya Hedeflemiştir Peygamberimizin Sevgi Ve Ahlak Anlayışına İhtiyacım Var
 
 
 
 
 
yukari