İhanetin Sözcüleri…………..

İhanetin Sözcüleri…………..

4457 (0)

Lütfullah KALELİ

Lütfullah KALELİ

Güzel ülkemde düşmanlarımızın psikolojik savaş timleri iş başında; olmadık herzeleri yemekten çekinmiyorlar, gemi azıya almışlar. Siyasetçi görünümünde olanlar çok cesur davranıyorlar.
ÖRNEĞİN: SANAL BASINDA TR…. Diye anılan Sezgin Tanrıkulu; sözde açıklamalarda, bulunuyor ve silahlı İHA ların terör operasyonlarında kullanılmasını eleştiriyordu. SANKİ TERÖRİSTLER ÖLDÜRECEKLERİ KİMSELERE KİMLİK SORUYORLAR DA!  Bizler her türden savunma ve imha araçlarımızı kullanmayıp ta senin uygun yerine mi sokacağız..
Adının önü kalabalık, biri TRT de sanki Alman ağzıyla konuşuyordu. Bir başkası, bana uluslar arası hukuktan bahsederek , Türkiye’nin çaresiz olduğunu dayatmaya çalışıyor, arada küstahlaşıyordu. Bir başka kanalda Suriye işlenirken , Türkiye’nin zavallılığı öne çıkarılıyor, elindeki kozların işe yaramayacağı dikte ettiriliyordu.
Ama muhalefet partisi: Türkiye’nin beka sorunlarıyla ilgilenmiyor yok sayıyordu. Yapay gündemler oluşturmaya çalışıyor, PKK uzantılarıyla iş tutuyor, HDP ile ittifakı düşleyip planlıyor .Düşmanlarımızla dirsek temasını zorlayarak sürdürüyor.. Alman dergilerinde bunu örnekleri var.
Ne adına olursa olsun! Hiç kimsenin ülkesine ihanet hakkı olamaz, ülkesini zora sokacak söz ve davranışlarda bulunamaz. Dünyanın her yerinde ihanetin karşılığı aynıdır. Bunun tek istisnası Türkiye’dir. Yaşasın hainler için idam diyorum.
Bizde bir atasözü vardır. ”eceli gelen köpek, cami duvarına, işer.” Son günlerde içeride ve dışarıda cami duvarına işeyenler oldukça arttı. Buda bizlerin tasnif işlemlerini kolaylaştırdı.
Merkel: Türkiye’nin %49 unun bizden beklentisi var dedi, ardından Türkiye’deki finoları havlamaya başladılar adalet ve savunmayı teflerine koydular. Eeee Merkel Türkiye’nin değil %49 u tamamının sizden beklentisi var: 1- Türk ve Türkiye düşmanlığından vaz geçiniz! Bunu içimizdeki köpeklerinize de söyleyiniz, 2- Alman milletini üçüncü kez intihara götürmeyiniz, üçüncü kez üçüncü dünya savaşını çıkarmaya çalışmayınız. Maskeli, karanlık yapıların etki alanından derhal çıkmanızı bekliyor.
Devletimizin aklını temsil eden zevata ve yapılara derim ki! Avrupa’da yaygınlaşan Türk ve Türkiye karşıtlığı, öylesine seçimlerle falan ilintili değildir, Ardında yatan tarihi nedenleri tekrar irdeleyin, son gelişmelerle ilintileyin, karşılaştırmaları çok yönlü olarak yapın, ve bu lanetli tarihi yapıyı darmadağın edin.
Dilimize-dinimize-devletimize- Türklüğe yapılan saldırılara derhal son vermelisiniz.  Ülkemi ve milletimi, Ara kanlılara benzetmek isteyen içeride ve dışarıda oldukça ciddiye alınması gereken yapılar var! Bunların da üzerine gidilse kıyamet mi kopar.
ABD VE AB ÜLKELERİNİN DÜŞMANLIKLARINDAN ŞU VE YA BUNEDENLE VAZGEÇECEKLERİNİ UMMAK EN HAFİF TABİRLE İHANETTİR. Çalışmalarını daha da hızlandıracakları kesindir. Öyle ise: haydi, HZ. Muhammedin önerilerini hayata geçirmeye!
“Kuvvet hazırlayın- Kuvvet atmaktır , kuvvet vurmaktır.” Devletimin aklını temsil edenler, kuvvetiniz kadar adamsınız, yaptığınız işler kadar ve cesaretiniz kadar şereflisiniz.
 İhanetin sözcülerini susturan- kuvvetimizi daha da çoğaltan, cesur ve şerefli vatan evlatlarının üzerine görklü Tanrının selamı olsun vesselam.

 Lütfullah Kaleli

Yorum Ekle
Ad Soyad
Yorum Başlığı
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.