Türk Olmak….

Türk Olmak….

11526 (0)

Lütfullah KALELİ

Lütfullah KALELİ

Hafta içinde bir gazetede, 32 Türk’ün Koyun adasına kaçarak Yunanistan’a iltica ettiği haberi büyük puntolarla verilmişti. Her ne , hikmetse, hep kötü olaylar sırasında kökü dışarıda olan birileri Türklüğü hatırlıyor.Ve hatırlatıyor.
Haberin devamını okuyunca, bir gurup FETÖ cünün haberi olduğu görülüyor. Almanya’daki Cem Özdemir’in Türk olduğu söyletilir. Nerede bir uyuşturucu kaçakçısı yakalansa Türk olduğunun üzerine basılır.Örnekleri çoğaltmak mümkün.
Türkiye’de Türk düşmanlığının modası geçmiyor, Kimisi din adına , Türk düşmanlığı yapıyor, Ümmetçiliği parlatıyor.Yıllardan beri Filistin üzerinden Arap seviciliği yapılıyor, Şimdilerde ise ; Kudüs bahanesi ile ümmetçilik parlatılıyor,dini duygular ve düşünceler alenen istismar ediliyor.
Anlaşılan birileri düğmeye iyi basmış.O Filistinliler ki,: vatanlarını bir pula satmış, O Araplar ki İngilizlerle işbirliği yaparak, Müslüman Türk askerinin karnını yararak altın aramışlar,Peygamber efendimizin mescidine, mezarı şerifine saldırmışlar top ateşine tutmuşlardı.
Medine müdafaasını yapan Türk askerinin(çerisinin) Müslüman olduğunu ümmetin parçası olduğunu hatırlayan  Araplar var mıydı. Dini duygular hep tek taraflı ve Türklerin aleyhine çalıştırıldı. Halen süreç devam ettiriliyor. Yüce İslam dininden hep Türk düşmanları yararlanıyor.
Yüz elli yıldır değişen bir şey yok! Daha dün BAE. Dışişleri bakanı Asil kanını peygamberimizin şanını korumak için Medine’nin müdafaasında döken atalarımız için;  hırsız diyen pis işbirlikçi dininin haini olan! Arap temsilcilerinden ve Araplardan Görklü Tanrı Yüce Türk milletini korusun!
Arap idarecileri tek başlarına Türk askerine ,Yemende, Suudi Arabistan’da ve diğer yerlerde saldırmadı.Yanlarında çok sayıda çapulcu Arap vardı.Hiç kimse yalanlarıyla-çarpıtmalarıyla Türk milletinin direncini kırmaya uyutmaya çalışmasın.
Kabe’nin etrafında Türklerin yaptığı eserleri yıkıp yok eden Araplar değil mi! O Araplar ki, hem hain, hem Türklere düşman, hem de İslam’ın- Ümmetin-Allah ve Allah dostlarının düşmanı Kafirlerin-müşriklerin dostudurlar.
İleriye  dönük; müthiş bir kıyımın, hezimetin temellerinin atıldığını düşünüyorum, Yine ilk saldıranlar Araplar olacaktır.Türkiye’ye sığınan Suriyeli Araplar, Suriye’ye Türk askerinin girmesindense ,İsrail askerlerinin girmesinin daha iyi olacağını söylüyorlar.Hem de bizim ekmeğimizi yiyerek,bizim topraklarımızda yaşayarak………….
Bir başka ARAP ise sahtecilik yaptığını devleti dolandırdığın söyleyerek kurumlarımıza kızabiliyor. Öyle ise: ÇAKMA ÜMMETÇİLİĞE DERHAL SON VERİLMELİ, İsrail’e karşı tedbir alırken, ARAPLARI UNUTMAYALIM,ASIL TEHLİKE ONLARDAN GELECEKTİR.
Görklü Tanrı, Müslümansı Arapların ve Müslümansı  Arap sevicilerinin, batı güdümlü ümmetçilerin şerrinden  yüce Türk millerini korusun. Görklü Tanrının selamı  Bu aşağılıklara karşı tedbir alan ,direnen, uyumayan vatan evlatlarının üzerine olsun vesselam.Yüce Türk milletine selam olsun.

 Lütfullah Kaleli


Etiketler; #Türk #Olmak….
Yorum Ekle
Ad Soyad
Yorum Başlığı
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.