Yas………….

Yas………….

12999 (0)

Lütfullah KALELİ

Lütfullah KALELİ

Hükümet Filistin’de ölenler için yas ilan etmiş Arap sevicilerine hayırlı uğurlu olsun. Görklü Tanrının yüce adaleti gerçekleşiyor. Vakti zamanında ecdadımın kanını dökenlerin torunları şimdi bedel ödüyor.
Konya’da yapılan gösterileri izledim, katılımcıların arasında hiç Suriyeli göremedim. Hele Arap asıllı olanların ilgisizliği dikkatimi çekti. Yıllarca yüce Türk milleti uyutulmaya çalışıldı. Arap idarecileri satılmış halkın suçu yok diye. Halbuki yüce Tanrının elçisi HZ. Muhammed: “siz neye layıksanız, öyle idare edilirsiniz” hadisini gizlediler. Hem de haince.
Arap sevicilerinin sesleri Medine’ye kilise yapılırken çıkmaz. Suudilerin İslam’a ihanetlerine karşın sesleri yine çıkmaz. Yine Ramazan yine kan, Müslüman kanı, artık rutin işler haline geldi. Dünyada tüm Müslümanlar birleşse Araplar yine birleşmezler, yine ihanet ederler, yine Müslüman kanı dökülmesine vesile olurlar. Araplar sadece hırıstıyan ve Yahudilerle birleşirler.
Suriye’de bulunan askerlerimizi Görklü tanrım Arapların şerrinden korusun. Devletimiz aklını ARAPLARIN İHANETLERİNİ ETKİSİZ HALE GETİRMEKTE ÇOK DİKKATLA KULLANMALIDIR.
İran’ın hedef seçilmesindeki asıl neden güney Azerbaycan’dır . Asıl operasyon o bölgeye yapılacaktır. O bölge bizim için can damarı mesabesindedir. Hayati öneme sahiptir, bizim için bekaya uzanan bir kapıdır, beka meselesidir.
İçimizdeki sözde siyasal tartışmalar aslında içimizdekilere söylettirilen düşmanlarımızın içe yansıması gereken kısımlarından ibarettir. Analizler çok değişik açılardan yapılmalı ayrıntılar devlet hafızasına kaydedilmelidir. Cumhurbaşkanı adaylarından birinin İngiltere’de olması bana pek manidar göründü. Bir Önceki Cumhurbaşkanının öğrenimini İngiltere’de yapması ve colin Pawul ile dokuz madde iki sahife gizli anlaşma yapması acaba tesadüf mü dersiniz.
Kıbrıs ve doğu Akdeniz’de yaşananlar, Yunanistan ile aramızda olanlar kapsamlı bir harekâta karşın son zaman dilimlerini kullandığımızı gösterir. Yine bir Ramazan ayında veya mübarek bir gecede dünyadaki tüm yamyamların-vahşilerin toplanıp üzerimize çullandığında, Türkler boğazlanmaya başladığında acaba kaç Arap kentinde bizim için sokağa çıkan olur, gösteri yaparlar.
Onun için “TÜRK’ÜN, TÜRK’TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR.” Bizler elimizden geldiği kadar kuvvet hazırlamaya çalışalım, Tengri’nin elçisinin buyruğunu yerine getirelim, vekil ve dost olarak görklü tengri bize yeter. Çakma Müslümanlara kılıç artığı Müslümanlara ihtiyacımız yok.
Büyük savaşa hazırlanma zamanıdır, gerisi lafu güzaftır. Görklü Tanrının selamı büyük savaşa hazırlanan, gerekli çalışmaları yapan vatan evladının üzerine olsun vesselam.

 Lütfullah Kaleli


Etiketler; #Yas………….
Yorum Ekle
Ad Soyad
Yorum Başlığı
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.