Zafer Naraları

Zafer Naraları

10604 (0)

Lütfullah KALELİ

Lütfullah KALELİ

Gücümüzü daha da artırmanın yollarını aramalıyız. Bakınız, Çinli yorumcular Türkiyeyi tehdit ediyorlar, Türkiyenin uğrayacağı zararlardan bahsediyorlar.  ABD lilerin tehdit ve şantajları alışıldık şeyler, onlar bile  hadlerini çoktan aştılar.
     Rusların biraz daha akıllı davranmalarını  beklemek, sağlıklı akılların işi olsa gerek. Bizler her önüne gelenin sözlerini ciddiye alırsak daha çok kendini bilmezler bizi tehdide devam edeceklerdir.
     Çin’in de ABD’nin de , güçleri sınırlıdır.Asıl güçleri insanlık alemine saldıkları korkudan gelmektedir, Korkuyu yendiğiniz gün, bunların korkuluk olduğunu göreceksiniz.
     Piyonların satılması vakayı adiyedendir, daha kimlerin satıldığını görmek istiyorsanız, yürekleriniz pek vurmalıdır. Türkiye’nin düşmanlarını kurtarmak piyonların ömrünü uzatmak hiç kimsenin harcı değildir.
     Gecikmiş iş ,iş değildir.Bazı haller gecikmeye gelmez,  ABD’li heyet buradayken , Fırat’ın doğusuna harekat başlatılsa iyi olur.
     Bir de, Suriye’lilere kara sevdalı olanlara bir uyarım olacak. Suriyeliler, misafirdir, bundan öteye bir değer taşımazlar, Vatanlarını terk edenlere aşırı değer vermek çok yanlıştır, yanlışınızdan derhal dönmelisiniz, yoksa bedeli çok ağır olabilir.
     Türkiye, etrafında oluşturulmaya çalışılan ateş çemberinin tamamlanmasına asla izin vermeyecektir. Zamanı dikkatlice kullanacaktır. Elindeki kuvveti aklın sınırlarını zorlayarak akııllıca kullanmaka tereddüt etmeyecektir.
     Türk devlet aklı, düşmanlarımızın en akıllısından bir milyon yıl ileridedir. Karamsarlığa düşmenin anlamı yoktur, Umudumuzu törpüleyenler, düşmanımızdır, nefes alıyorsak, düşmanlarımızı yeneriz.
     GÖRKLÜ TANRININ GÖRKEMLİ SELAMI, umudunu yitirmeyen, düşmanlarımızı mahvetmeye karar vermiş korkusuz, tereddütsüz yiğitlerimizin üzerine olsun vesselam.                                                                
   Lütfullah Kaleli


Etiketler; #Zafer #Naraları
Yorum Ekle
Ad Soyad
Yorum Başlığı
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.